טיול לולנסיה קטלוניה ספרד

את התערובת המשובחת ביותר של שתי התרבויות הדומות לקטלוניה וספרד ניתן למצוא רק בוולנסיה. כאשר ברצלונה הרבה יותר בולטת בחגיגת המורשת הקטלונית שלה כמעט עד לנקודה שבה היא מתנערת מהתרבות הספרדית שמסביב, ולנסיה מחבקת את שניהם ובאמצעות סינתזה ייחודית זו הצליחה לגבש סביבה ייחודית ומושכת המאפשרת למבקר לחוות את הטוב משניהם, וסוכן הנסיעות שלך יכול לייעץ לך כיצד לעשות זאת בדיוק.

מבחינה היסטורית, קטלוניה הייתה אזור שבו שפה, דת ומנהגים התערבבו יותר ולא הועברו למסילות ברזל לקטגוריות נפרדות. כנסיות הצטופפו ברחובות; מוזיאונים מילאו נישות; ואירועי ספורט ופסטיבלים הביאו אנשים מכל רחבי העולם ליהנות מחברתם של ארצם ושכנם. התרבות הקטלאנית והספרדית התמזגו, ומזג האוויר מעולם לא היה בעיה.

ולנסיה היא בירת המחוז הספרדי ולנסיה ונמצאת במרחק זריקת אבן מהגבול עם צרפת. הוא מציע לתייר מגוון חוויות היסטוריות ותרבותיות שיהיו נגישות ייחודיות באזור כולו.

הרמבלס הוא נשמת אפה של העיר. זהו הרחוב הראשי שמקורו כמסחר לפני כאלפיים שנה, בעידן הרפובליקה הג’נובזית. השילוב הייחודי של רחובות צרים וסמטאות קטנטנות העניק לעיר את שמה – “ליבה של קטלוניה”. גאודי היה אדריכל בולט שנתן לעיר את המאפיינים הבולטים ביותר שלה.

הזמנים השתנו, ושדרות הרמבלס כיום מהוות מקום לטיולים משפחתיים, לטיולי אוהבים, לפגישות עסקים ולביקור תיירים. “לב ולנסיה” הוא רק אחד מהכינויים הרבים שאימצה העיר כדי לייצג באופן סמלי את הגיוון ואת מוצאו האתני.

רשת הכבישים והרחובות המפותלים המהווים את מרכז העיר הצפוני היא ווסאגה, למשל, רשת עתיקה שבה גידלו התושבים פעם ירקות משלהם, בהם שוקי אחר הצהריים משגשגים גם כיום.

Paseos de laadalibela שולט כמרכז הרובע המסחרי של העיר. מסעדות וברים סואנים רבים צופים ברחובותיה, ותושביה מתארחים במבקר צעיר ונמרץ יותר עם חנויות מפעלים, מעצבים ותכשיטים, כמו גם את הרדופים הקטאלוניים הרגילים כמו הברים והמסעדות.

העיר העתיקה, לעומת זאת, מעניינת ורומנטית בהרבה ממקבילה המודרני.

נפלא היא העיר העתיקה והנפלאה של ולנסיה. למרות שמדובר ברובע היסטורי, הוא בהחלט נושא תיאוריה ותרבותיות של עיר בירה.

עם סגנון בישול מובהק, הגאוצ’וס (ונציה) ידועים ביכולתם המדהימה להתחתן עם מנות מסורתיות עם כשרון מודרני. קחו למשל את פאדלה סדג’ה המפורסמת, שהיא פודינג אורז ומעליו רוטב ביצה, עגבניות ובצל.

מבחינת אירועים ציבוריים, לוולנסיה יש לוח שנה של פסטיבלים וחגיגות, החל מה -14 בפברואר עם הפתעות האביב ומסתיים ב -29 במרץ 3 שנים מאוחר יותר. להנאה האקוסטית מהעיר, מתקיימים קונצרטים באופן קבוע ונושאים את הלחן הצפוי של האופרה הספרדית. חובבי האופרה צריכים לנסות להשתתף בהופעה.

כפי שניתן לצפות מבירה אירופאית גדולה, ולנסיה כוללת רוכל רחוב תוסס וקשה לאתר, שיעזור לכם למצוא את המחיר הטוב ביותר עבור רכישת מזכרות.

עבור הילדים, ולנסיה היא שילוב ענק של התרגשות בעיר הגדולה עם רגישות לאופן שבו אנשים חיים – בסגנון אירופאי טיפוסי – לפחות בזול.

ולנסיה מיהרה להסתגל לתיירות, אנשי ולנסיה ידידותיים ומסבירי פנים, ולרפתקנים יותר בנפשכם, לא תתאכזבו. עם זאת, יבש לרומן האהבה הספרדי עם סאונות ואמבטיות בריכת שחייה.

ספרד עשירה בתרבות ובסגנון ואליקנטה עוצבה על ידי הפולשים הביזנטים והמוריים, בעיקר על ידי האלמוראווידים. מסיבה זו נוסדה ולנסיה במאה השביעית על ידי הערבים, ומורי שומרת על אקלים טוב בכל ימות השנה, עם טמפרטורות קיץ בממוצע כ -20 מעלות והחורף עד להקפאה.

הוספת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *