טיול לקייפטאון חלק 2

הגסטרונומיה של קייפטאון מגוונת ומתוחכמת כמו הנוף שלה. כאן תוכלו למצוא מטבח ברמה עולמית וכמובן יינות בעלי שם בינלאומי. מנות חמות בפה, בישול מסור, אוכל מתובל ומנגל, ומטבח כף מאלאי מסורתי זמינים כולם, עונתיים ובינלאומיים. היכן עוד תמצא שפע של יינות משובחים מרחבי העולם, המחמיאים במרכיבים מגוונים כגון תפוחי גאלה, תאנים, שום, עשבי תיבול ואגסים.

תכשיט הכף: העיר העתיקה של קייפטאון

lieste הוא החלק העתיק ביותר של קייפטאון, הממוקם במרכז העיר. בלב ליבה נמצאת העיר העתיקה המרשימה, המתהדרת במבנים החשובים ביותר בקייפטאון, כגון בניין הרפובליקה, טירת התקווה הטובה, קתדרלת נוטרדאם ומוזיאון ההיסטוריה של הטבע אברדר. האזור היה בעבר מרכז הסחר הימי הקריטי של העיר, כפי שמצא כתב העת של Cape Creacher כשהוא הוסב לפונדק במהלך המאה ה -19. דיפוט, אבן מאמי, אבאן חמסה, חמאת אבן ובתי קפה. פרסום אחר, כתב העת הבלתי מקוצר של מסעו של חתול הכף HMS בשנת 1685, מצא את דרכו לידיו של לווייתן -לווייתן נורווגי. הצבעוניות הזו, שהוקמה על ידי אריק קוסטר ונקראה על שם בתו, הייתה חוליה חיונית לתפקידים שמספקים לאנגליה תותחים, חדשות והוראות.

askharous (“dhordes” או הלוויות של חברות) מהווים כעת את כלי השיט הצרים בגודלו השני בגודלו בעולם-HMS Akerty 40 טון, המסופקת למסחר למרחקים ארוכים של החברה באפריקה שלאחר מלחמת הבורים. HMS Akerty הוקמה בחצי האי בנקס בשנת 1931, רק כדי להיחלץ ולהועתק כעשרים שנה מאוחר יותר.

חנה את הקמפרוואן או הקרון שלך וחקור את השממה של חצי האי קייפ. תוכלו למצוא חיות נדירות כמו Hidoodtajnef Ragdoor (אלבסטרתר נדיר) ונקר תמרה (פינגווין SUNFLxi). ישנם צמחים יוצאי דופן ומאוימים, כמו גם מגוון ציפורים מגוון ומעניין.

צלילת צוק בקייפטאון

בעוד שרוב המבקרים שלנו מבלים את חופשתם במפרץ קאלק, מספר אנשים מבלים את חופשתם בקייפטאון – במיוחד בפארק הלאומי כף התקווה הטובה, שם ניתן למצוא מספר אתרי צלילה מצוינים.

הרמנוס היא העיר הקרובה ביותר לחוף הים בקצה הדרומי ביותר של חצי האי קייפ, והיא נקודת המוצא לשורה ארוכה של אתרי צלילה מצוקים. האזור מורכב מכמה עיירות קטנות כולל Llandudno, Hout Bay וכתב מספר ספרים בנושא. המפורסם מבין הספרים הללו היה ‘קייפטאון’, חגיגה של העיר שהקימו ההוגנוטים במאה ה -16.

מסמן את קצה חצי האי קייפ, והוא ידוע ככף התקווה הטובה בשל חוקר פורטוגזי שכביכול גילה את המקום במסע חזרה בשנת 1542

האזור, עם אקלים הקיץ החם של מפרץ בריסטול, הוא ביתם של קהילת מצעדות יאכטות בינלאומיות. ספורט מים רבים כמו גלישת גלים, גלישת רוח, יאכטות וצלילה פופולאריים מאוד באזור.

הסיבות לצלילה בקהיר הן רבות. מלכתחילה, הנוף התת ימי יוצא דופן, ולא שונה מזה של ברזיל. בים הקהיר מתגוררים שפע של ספינות טרופות, כמו גם מספר ספינות טרופות שעדיין נמצאות מתחת לים. השוניות העמוקות המקיפות רבות מההריסות הללו הן אידיאליות לצלילה, ולמרות שחלקן אינן נגישות לסירות סירה, ישנן הרבה תאונות לראות אילו. ככל שאתה צולל עמוק יותר, כך הזרמים מתחזקים, והצלילה הופכת קשה יותר עם זרמים קשים יותר.

כאשר אתה עוזב את מפרץ האוט, עיירת חוף נחמדה, יש כביש פחות מקילומטר לאורך החוף המוביל אותך למפרץ המלין. (מפרץ האוט הוא שם המתייחס לעיירה ולסביבה, אך זהו גם אתר כפר ישן.) מפרץ האש מפורסם בשבתות של אתרי צלילה כבדים, ואפשר למצוא מקום טוב לצלול בו. , פשוט לך כשהגלים חזקים מדי בשבילך. הגלים בדרך כלל אינם חזקים מדי לצלילה באזור, אך יכול להיות קר מאוד במפרץ האש, אז קחו מעיל. לפעמים אתה יכול אפילו לצפות בדולפינים בתקופה זו של השנה.

הוספת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *