האם תהיתם האם אותם מוצרי הרזיה מה שנקרא “אנטי אייג’ינג” הם באמת מה שאכלתם? כמובן, ידענו שהם בגלל שאמרו לנו כך; אבל מה שלא ידענו הוא שרק בגלל שמשהו הוא מוצר אנטי אייג’ינג, לא אומר שזה טוב לך!

האם אי פעם ראית מודעה למוצר מסוים נגד הזדקנות, למשל, עד חצי שעה? הם אומרים שזה אנטי אייג’ינג כי זה מפחית “מסריח” וקמטים. אבל הדבר העיקרי שהם לא אמרו לך הוא שזה גם מפחית את רמת ה- DVAE של העור (חמצן דיגיטלי של כלי הדם). זה הדברים הטובים!

עכשיו, אתה בטח כבר יודע שרמות DVAE מופחתות יהפכו את העור שלך לרך ורגיש באמת – בערך כמו תסמונת ה”ויומינג “!

הנה הקטע המעניין ביותר – הרמות המופחתות של DVAE יהיו זהות גם לרמות מופחתות של תפקודי הריאות של מעשן! (בואו נודה בזה – אם אתם מעשנים, כנראה שכבר קיבלתם אמפיזמה יפה).

אז הנה הסיכום!

לא חשבת שזה יהיה מאמר על נושא ההיגיינה האישית הדוחקת ביותר כיום? חשבת שכן.

עדיין מרגיש שאתה צריך יותר? אוקיי, הנה עוד תרופה לקמטים שעשויה פשוט להוציא את הרוח מה”פה המשומם “שלך.

שיניים עקומות – סיבות וטיפולים

אז מדוע הבעיה הקטנה לכאורה גורמת לך לכאבים וכאבי ראש כה גדולים? ובכן, עבור אנשים רבים, ניתן לייחס את האשם למשהו שנקרא קו הקמטים המפחיד. אבל לפני שתצליח להבין מה הסיבה לקמטים שלך, חשוב שתבין קצת ברפואת שיניים – במיוחד ההבדל בין שיניים בריאות לשיניים עקומות.

לפני שתתחיל לחשוב שזו הולכת להיות הליך שיניים עצום ויקר כדי לתקן את החורבן שיניים עקומות גורמות לך, כדאי שתדע שתוכנית עקומה (שיניים) היא לעתים קרובות הסיבה למה שנקראים שיניים בריאות לא נראה לך נהדר.

 פלטות מעוצבות עוזרות לפתור את הבעיה. ובמקרים רבים, סלק את הבעיה כליל.

אנשים מפתחים לעתים קרובות את בעיית השיניים העקומות כתוצאה משיניים תותבות שאינן מתאימות, ולכן כדאי לדבר עם רופא השיניים שלך לגבי ניסיון בסוגים שונים של סדנאות.

מערכות אוסמוזה הפוכה

אם אתה מחפש דרך קלה וזולה לנקות את הפה, כדורים תמיד נמצאים בראש הרשימה, אבל יש בזה אמת אכזרית.

לדברי חברת התרופות, מקסים, כדורים לבדם עלולים לפעמים לעלות עד 5000 שקלים חדשים – אין ספק, שילוש העלות אינו נפוץ, אבל זה קורה.

עלות מערכת אוסמוזה להיפוך (ORS) גבוהה אף יותר!

התשובה לבעיה היא בטכנולוגיית ORS עצמה – היא באמת מדהימה!

הסוד להיפוך החיוך שלך הוא פשוט באמת – מעט טכנולוגיית אינסטלציה בשילוב קצת מחשבה (מרופא שיניים).

תחשוב על זה כמסנן מקלחת יפה, באמת – גאדג’ט קטן שיוציא את הלכלוך והמזהמים מהחיוך שלך, וישמור על חיוך רענן עד למקסימום!

אם יש לך עדשת מגע או אפילו תזכורת קלה לאופן השימוש פעם בדו”ח מזג האוויר, תופתע לטובה. כל העניין במקלחת הוא לקחת את הלכלוך, נכון?

אבל היום, זה אפילו לא קרוב למציאות – מסנני מקלחת פשוט לא עושים את זה.

אתה יודע למה אני מתכוון – ההצהבה הפטרוכימית שבה נעשה שימוש במקלחת שמשאירה את עורך מרגיש יבש והיסטמין רווי, אך יחד עם זאת אינו מסיר את הלכלוך (או המזהמים) מהחיוך שלך.

לכן, באופן אידיאלי, אתה מעוניין בשיניים, בחניכיים ובשטיפת השקדים כדי ליהנות באופן מלא מהיתרונות של ראיית השיניים החדשה שלך.

ילדים מזדקנים – התחילו לבעוט

אבל מה אם אתה חרד מאיך שהג’יזו החדש הזה יזדקן את הילד או הנכד שלך? האם זה לא יהיה קצת מחוספס בקצוות? בכל זאת, אנא, זכור כי לא כל הלכלוך נוצר שווה. יש פתגם ישן שאומר: “אתה לא יכול לצייר רק במכחול, אתה צריך להשתמש בדבק”. ואל תנסו למהר – התוצאות שתקבלו ממשחת שיניים הלבנת שיניים טובות יותר מכל קמפיין פרסום שיכול להציע.

עם זאת, אנא נסה למצוא חברה שעשתה בדיקת משחת שיניים בהלבנת שיניים – תמצא שיש כמה – ותגידי להם שאת צריכה שיניים מלבינות שיניים ממש גרועות.

הוספת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *