כל בוקר אותה רוטינה, אנו מתעוררים, מתארגנים והולכים למקום העבודה שלנו. חלקם נהנים מעבודה מאתגרת ומעניינת, וחלקם עובדים בשביל השכר. חלקם מרוצים ממאוד ממקום עבודתם וחשים כי הם מתפתחים ומוערכים, אך מנגד ישנם כאלה שמתקשים “לסחוב” והיו רוצים לשפר את תחושתם כדי להגיע עם אנרגיות טובות יותר למקום העבודה. 

אז מה עושים כדי לקבל את האנרגיות ולשפר את יום העבודה?

לא לקחת דברים באופן אישי – פעמים רבות אנו לוקחים דברים באופן אישי. ייתכן כי פרויקט מסוים לא הצליח, אולי היה כשל תקשורתי שהוביל לבעיה, בעיות פנימיות בארגון וכו’. חשוב מאוד שלא לקחת באופן אישי דברים שאינם קשורים אלינו, וגם דברים שכן קשורים. עלינו לזכור שאנו בני אדם, ולכל אחד מותר לטעות. 

הדיפו מחשבות שליליות – מחשבות שליליות בהחלט יכולות לקונן בתוכנו ובסופו של דבר לגרום לנו לאנרגיות שליליות. מחשבון כגון “לא קידמו אותי בעבודה כי אני לא מספיק שווה”, היא בהחלט מחשבה שלילית שיכולה להרוס את מצב הרוח שלנו. ככל שתחשבו בכיוון חיובי, כך תשדרו לסביבה אנרגיות טובות ואולי תקבלו את מה שתרצו.

הכניסו מוטיבציה לשגרת היום – כל דבר שיוכל להכניס לכם מוטיבציה הרי הוא מבורך. מוטיבציה יכולה להיות על ידי ביצוע פעילות גופנית, מוזיקה בדרך לעבודה או בעבודה, אכלו ארוחת בוקר עשירה, נהלו בתבונה את סדר היום שלכם, עשו הפסקות בין לבין כדי להתרענן, עשו מעשה טוב ובכלל כל דבר אחר שיגרום להעלאת המוטיבציה שלכם.

הפעילו את הגוף -הליכה קצרה או ריצה מרעננת את הגוף ומכניסה בו אנרגיות טובות. בחיפוש מהיר ברשת תוכלו למצוא תרגילי ספורט שונים שתוכלו לבצע במשרד, אפילו כאשר הנכם ישובים על הכיסא. אם תרצו לאתגר את עצמכם, עלו במדרגות, כך תתרמו לגופכם אנרגיות וגם תרדו בהמשך במשקל. 

קחו נשימה ארוכה לפני כל תגובה – פעמים רבות עמיתים, בוסים או סתם אנשים במקום העבודה יכולים להוציא אותנו מדעתנו, כן כל אחד ואופיו, ולכן חשוב מאוד לקחת נשימה ארוכה כדי שלא להסלים את המצב. אותה נשימה תאפשר לכם לשקול מחדש את מה שברצונכם לומר וכך  תמנע תגובות לא רצויות.