מידי יום עולות ברשת אלפי משרות חדשות, אשר נוגעות לעשרות תחומים שונים המקיפים את התעשייה בישראל. כאשר אתם נכנסים ללוחות דרושים במטרה לחפש עבודה, אתם בוודאי נתקלים במשרות רבות אשר אינן נוגעות לתחום ההתמחות שלכם ומתוקף כך, יש לבצע חיפוש ממוקד אשר מתבסס על קטגוריות שונות הנועדות להציג בפניכם את המשרות הרלוונטיות ביותר עבורכם, ולמנוע מכם בזבוז זמן מיותר אשר יכול להיות מתועל בצורה אפקטיבית יותר בזמן חיפוש עבודה. אחת האפשרויות אשר עומדות בפניכם, היא שירות סוכן חכם אשר פועל עבורכם ולמענכם ודואג להעביר אליכם, כל משרה חדשה אשר מעסיק העלה לאתר Mploy או ברשתות החברתיות ואשר רלוונטית עבורכם בהתאם להגדרות שבחרתם מראש. סוכן חכם הוא בדיוק מה שאתם צריכים, על מנת לתעל את תהליך חיפוש עבודה ולהפוך אותו למעניין וחוויתי ובעיקר, עם אחוזים גבוהים למציאת מקום עבודה ראוי ומתאים לכישורים שלכם. המטרה המרכזית היא להפוך את תהליך החיפוש לחיובי ולא מייאש, כי ברגע שמועמדים נתקלים בסירובים לאורך זמן, הם נותן לזנוח את תהליך החיפוש ולהשתקע במעגל האבטלה מכורח הנסיבות ואת המצב הזה Mploy באה לשנות.

יעילות והתאמה גבוהה למשרות

אחת המטרות העיקריות בתהליך חיפוש עבודה, בין אם מדובר על עבודה מהבית או עבודה מחוץ לבית, היא ליצור התאמה גבוהה בין התפקיד לבין המועמד, כך שסיכויי הקבלה למשרה יהיו גבוהים ולא תנחלו אי הצלחות מרובות. כאשר נרשמים לשירות סוכן חכם, מתחיל תהליך בו אתם מסמנים את התחומים והתפקידים הרלוונטיים אליכם, כולל מיקום משרה אפשרי ובתום התהליך, הסוכן החכם מבצע באמצעות אלגוריתמים שונים, חיפוש מקיף מידי שלוש שעות בכל קבוצות הדרושים אשר נמצאות בפייסבוק, במטרה לאתר את המשרות המתאימות ביותר בשבילכם, אלה בעלות הסיכויים הגבוהים ביותר לקבלה. את המשרות הרלוונטיות המוצגות מעת לעת, הסוכן החכם מעביר באופן מידי וללא כל דיחוי, אל המייל האישי שלכם, שם תוכלו לעיין בפרטיי המשרה ובתנאים השונים ולאחר מכן בלחיצת כפתור קטנה, תוכלו להעביר את קורות החיים שלכם ישר למעסיק ולהתמודד על המשרה, תוך כדי שאתם יודעים כי אתם בעלי סיכויי התאמה גבוהים אשר אובחנו באמצעות הסוכן החכם. המטרה בסוכן החכם הוא להפוך את תהליך חיפוש המשרות, לאטרקטיבי ופחות מסורבל ומורכב. אף אחד אינו מעוניין להישאר במעגל האבטלה למשך זמן רב והסוכן החכם דואג לכך, שמהר מאוד תוכלו לחזור אל מעגל התעסוקה ולהפגין את הכישורים שלכם ולקבל תגמול הולם לכך.

חיפוש לפי מרחק

אחד המאפיינים היותר יעילים שחברת Mploy מעניקה לאותם אנשים אשר מחפשים עבודה, היא האפשרות לביצוע חיפוש עבודה בהתאם למרחק גיאוגרפי. ניתן להגדיר את המרחק הרצוי בין מקום המגורים שלכם לבין מקום העבודה. לאחר שהגדרתם את המרחק הרצוי, ניתן באמצעות אלגוריתם ספציפי, להציג מאגר של משרות הנוגעות לתחום עיסוקכם, אשר נמצאות בטווח הגיאוגרפי שקבעתם מראש. ישנם מועמדים אשר אינם ניידים ברכב פרטי, או שנמצאים באיזור גיאוגרפי בו התחבורה הציבורית לא נגישה באופן תדיר ולכן אותם אנשים, מחפשים משרות קרובות אל מקום מגוריהם אשר יאפשרו להם להגיע בזמן לעבודה ולבצע את התפקיד בצורה מעולה ולטווח ארוך. פעמים רבות ניתן לראות, כי מועמדים נפסלים לא על סמך היכולות והניסיון המקצועי שלהם, אלא על היותם לא ניידים וכאשר ניתן להגדיר טווח מסוים שבו מועמדים יוכלו לעמוד בו ולהגיע לעבודה ללא עיכובים, כך ניתן יהיה להגדיל את סיכויי ההתאמה לתפקיד בתחומים שונים, בין אם מדובר על מכירות, נהגים, שליחים,תוכנה והייטק וכל תחום אחר אשר דורשים התאמה מסוימת לתפקיד.

קרדיט תמונה FREEPIK