אם את מתכננת לקנות קרם הבהרה איכותי של המותג המוביל דרמלוג’יקה, עם מרכיבים פעילים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת שמבהירה את העור ומפחיתה פיגמנטציה, לפנייך חמש עובדות שיכול להיות שלא ידעת קודם.

סרום שפועל תוך ימים ספורים

חושבת שהבהרה לוקחת הרבה זמן עד שרואים את התוצאות? עם הסרום העוצמתי פאואר ברייט דארק ספוט תיהני מתכשיר הבהרה רב עוצמה שמפחית מראה לא אחיד של העור וכתמי פיגמנטציה כבר לאחר ימים ספורים של שימוש. כמו כן הסרום מונע הופעת כתמים חדשים על העור, והוא מבוסס על טכנולוגיה חדשנית ופורמולה מתקדמת המתאימה גם לנשים הרות, שמגינה על העור גם נגד זיהום אוויר היוצר כתמים חומים על העור.

גם הבהרה, גם לחות וגם הגנה מהשמש

את פחות אישה של הרבה תכשירי קוסמטיקה? בדרמלוג’יקה מציעים לך  קרם לחות פאואר ברייט עם מקדם הגנה 50 SPF. מדובר בקרם לחות  לשעות היום המגן מפני קרינת השמש ומעולה להבהרת העור וטיפול בפיגמנטציה. הקרם גם מאט הופעת סימני זקנה עם שיפור והפחתה של קמטוטים בעור הפנים.

סרום לכל ימות השנה ולכל סוג עור

חשבת שעלייך למצוא תכשיר הבהרה מתאים לסוג העור שלך ולעונת השנה? כדאי שתכירי את סרום C-12 רב העוצמה שמתאים לכל סוג של עור, גם עור רגיש במיוחד, ושאפשר לעשות בו שימוש בכל ימות השנה. מדובר בסרום נעים למגע המבהיר הביעילות את העור ומטפל בכתמי פיגמנטציה. התכונות מושגות בין היתר על ידי רכיב אוליגופפטייד 34 שרשום כפטנט, חומצה פיטית ותערובת ייחודית של מינרלים, חומצות אמינו, פפטיים ותמציות צמחים.

סרום שגם מבהיר וגם ממצק את אזור העיניים

אזור העיניים שלך נדרש גם למיצוק וגם הבהרה? סרום ביו-לומין ויטמין C עטור הפרסים והשבחים יספק מענה אפקטיבי בתכשיר אחד, ותוצאותיו יורגשו כבר לאחר שימוש ראשון. מדובר בסרום המכיל ויטמין סי מאוד יציב שלא ממהר להתחמצן ופורמולה של רכיבים טבעיים ייחודיים, שבאופן דרמטי ממצק את העור, מבהיר ומגמיש אותו. כמו כן הסרום מפחית ומעכב סימני זקנה בעור שסביב העיניים שמקורם בתנועת העיניים ונזקי סביבה.

תכשיר הבהרה ייחודי על בסיס אורז

עוד תכשיר טבעי עטור שבחים ופרסים להבהרת עור הפנים של דרמלוג’יקה הינו תכשיר פילינג יומי דיילי מיקרופוליאנט. תכשיר זה מבוסס על אבקת אורז מיוחדת שהופכת לפעילה בבואה במגע עם מים, התורמת להבהרת והחלקת העור וקבלת גוון אחיד, מסירה תאי עור מתים ומחדשת את תאי העור.