נראה על פניו כי הסדר הופר. הסדר במדינת ישראל. גל הפשע בשיאו, ורבים הם האזרחים שחוששים לחייהם ולשלום יקיריהם. נהיגה פשוטה בכביש, יכולה להיגמר באסון, בשל רגזנות יתרה של הנהג השני. הליכה בבגד חשוף של אישה, יכולה להתפרש, בטעות כמובן, כהזמנה למקרה אונס. ועוד רבים הם המקרים שיכולים לעורר את הפשיעה. במידה ואתם חוששים לגבי הבטיחות שלכם, ושל מי  שסובב אתכם, כדאי שתצטיידו באמצעי בטיחות להגנה עצמית. על פניו נראה, כי אקדח גז פלפל, הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך כיום. מחקרים רבים שנעשו בתחום, מצאו כי האקדח גז פלפל אינו מסוכן. הוא רב תכליתי, אפקטיבי וקל לתפעל אותו, לכל מי שחש את עצמו במצב של סכנה ואיום על חייו.

מה ההיבט של אקדח גז פלפל, הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך, מבחינת שמירה על התוקף במרחק סביר מכם?

כאשר פלוני אלמוני תוקף או מנסה לתקוף אתכם, קודם כל, תנסו לשמור על מרחק סביר ממנו. ככל שהמרחק ביניכם יהיה סביר, כך יהווה אקדח גז פלפל, הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך. הדבר מקבל משמעות רבה יותר במידה והנכם אינם מיומנים בכל מיני שיטות לחימה ידועות, כמו לדוגמא – ג’ודו. אקדח גז פלפל עשוי להרחיק לאלתר את התוקף מכם מספר מטרים, במידה ותתפעלו אותו נכונה. כל המהות של האקדח גז פלפל מתבטאת בהשבתה זמנית של התוקפים, שנותנת לכם מרווח נשימה למהר למקום מבטחים, ולהגן על עצמכם באופן המיטבי.

האם אקדח גז פלפל, הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך – אפקטיבי?

ניתן לומר בוודאות, כי אקדח גז פלפל, הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך הינו אפקטיבי ביותר. החומר עובד על הממברנות הריריות של האף, הריאות, העיניים והגרון של התוקפים. בבת אחת הם יחושו מנוטרלים. כאשר אתם תוקפים בחזרה את התוקף, באמצעות אקדח גז פלפל, ומכים בישירות לתוך עיניו, העיניים שלו מיד ייסגרו, או יותר נכון ייעצמו. התוצאה של פעולה זאת תביא לסנוור זמני של התוקף, אך לא בכך מסתכמים הדברים. בד בבד הוא יסבול מבעיות נשימתיות, שיבלבלו את ההתמצאות שלו במרחב. לא משנה עד כמה גדול או עד כמה שיכור התוקף, הוא לא יצליח להתגבר על ההשפעה של אקדח גז פלפל, שנמשכת עד לחצי שעה. מה שיאפשר לכם מרווח זמן סביר להימלט ולקרוא לעזרה מידית.

הידעתם, כי אקדח גז פלפל, הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך איננו קטלני?

בניגוד לאמצעי הגנה עצמית אחרים, כדאי שתדעו כי אקדח גז פלפל, הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך אינו נחשב כקטלני. וזאת משום שמדובר על השפעות פיסיות בגוף התוקף שמהר מאוד מתפוגגות. אף במידה והחומר ייכנס באופן ישיר לפה, לאף או לעיני התוקף, לאחר כמה דקות, כחצי שעה, כאמור לעיל, הוא יימוג. הדבר מקבל משנה תוקף למי שחושש לפגוע באחר, אף באם הוא מותקף. המשמעות הנוספת של אמצעי הגנה עצמית, שאינו קטלני, כדוגמת אקדח גז פלפל, מתבטאת בכך שעל פי החוק אתם יכולים לשאת את האקדח גז פלפל בכל סמטה, רחוב או מבנה ציבורי, ואין נדרש רישיון ספציפי כדי לשאת אותו.