מיותר לציין כי הרוב המוחלט של האנשים אשר מחפשים אחר תכנון אירוע משפחתי או לחילופין עסקי נתקל לא פעם ולא פעמים במצב בו הוא שואל את עצמו היכן הכי כדאי להפיק את האירוע הקרוב וכיצד לבחור גן אירועים המתאים ביותר מבין גני האירועים המגוונים ברחבי הארץ. אי לכך, מוטב שתזכרו כי בעת בה אנו מדברים על בחירת מקום לאירוע, מדובר על בחירה אשר תושפע באופן ישיר ממספר פרמטרים מרכזיים כדוגמת כמות האורחים המוזמנים לאירוע, עלויות השכרת המקום, הציוד הטכני, מידת המקצועיות, איכות האוכל, רמת השירות וכיוצא בכך. כמו כן, ניתן לציין כי ישנם גני אירועים אשר מתלווים אל מטבח עצמאי לצד תפריט מכוון אשר כולל בתוכו לא מעט מנות שף טעימות אשר עשויות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. יחד עם האמור, ניתן למנות גם גני אירועים אשר מציעים את גן האירועים בלבד ולכן, במידה ואתם מעוניינים בהשכרת מקום שכזה יהיה עליכם לבחור בחברת קייטרינג או לחילופין לדאוג לשף פרטי שיגיע בליווי צוות מקצועי.

פרמטרים חשובים בבחירת גן אירועים

בעת בה אנו מדברים על בחירת גני אירועים, ניתן לומר באופן חד משמעי כי תחילה יהיה עליכם לדעת מספר פרמטרים כדוגמת מספר האורחים העתידים להגיע לאירוע וכמו גם לוודא כי אתם בוחרים במקום אשר יענה על כלל הדרישות שלכם מבחינת ציוד, מיקום, גודל, אבזור, מחיר וכיוצא בכך. יתרה מכך, ההמלצה המרכזית תהיה לבחור בגן אירועים אשר מתאים לאופי האירוע הקרוב, דבר שעשוי לבוא לידי ביטוי במספר גורמים כמו בחירה במקום נגיש ונוח לכלל המוזמנים. על מנת להקל עליכם טרם הגעתכם אל מעמד הבחירה, ריכזנו עבורכם את הפרמטרים העיקריים ביותר:
בחירה של קייטרינג מתאים לאירוע – בעת בה אתם מחפשים אחרי גני אירוע למטרת הפקה של אירוע משפחתי או לחילופין עסקי, מומלץ לבדוק מראש האם המקום עליו שמתם עין אכן מציע שירותי קייטרינג ובמידה וכן, וודאו מהו התפריט אותו המקום מציע. על כן, אפשר להגיד כי ישנם לא מעט גני אירועים אשר מציעים מטבח מגוון ועשיר בטעמים אשר מנוהל על ידי שף בעל ניסיון, אשר בעת הפגישה עם הצוות המקצועי תוכלו לגבש דעה סופית לצד השף במטרה לבחור בתפריט האידיאלי ביותר עבור האירוע שלכם, תפריט כזה שיענה על כלל הצרכים שלכם ויענה באופן מלא על הטעם האישי שלכם. במידה ומדובר על אירוע קטן, תוכלו גם להסתייע בשירותיו של שף פרטי שיגיע בליווי ארגז הכלים הנדרשת להכנת האוכל עבור האירוע שלכם, לרבות צוות מקצועי שילווה את האירוע שלכם מההתחלה ועד הסוף.
אווירה ושירות מקצועי – לאחר שערכתם סקר שוק מעמיק ומקיף תוכלו לצמצם את כמות גני האירועים המתאימים לכן ביותר מבחינת הפרמטרים הרלוונטיים כדוגמת מחיר, עיצוב וכמובן מיקום. יחד עם זאת, מומלץ לא פחות לערוך סיור במקום על מנת להתרשם מהאווירה הכוללת ומרמת האסתטיקה והניקיון במקום. מעבר לאמור, מוטב שתבחרו בגן אירועים שיענה על הדרישות שלכם מבחינת רמת השירות והמקצועיות אותו הוא נותן ולכן, ההמלצה המרכזית תהיה לבקר במהלך אירוע וכך תוכלו להתרשם ממידת המקצועיות והשירות שהצוות המקצועי של גן האירועים עליו שמתם עין מעניק לאורחים בזמן אמת. במידה ומדובר על גן אירועים המציע שירותי קייטרינג, מומלץ לתאם מבחן טעימות תוך כדי אירוע, וכך גם תוכלו להתרשם מטיב איכות המזון שמציע גן האירועים.