רגע האמת הגיע, אתה עומד להציע לה נישואין. במעמד מרגש שרק אתם תבחרו (מסעדה, סרט או אולי חדר בריחה), אתה תכרע ברך ותציע לה נישואין. עכשיו הכול תלוי בתשובה שלה. אבל כמובן, אם תעשה זאת בדרך מאוד רומנטית ותוציא מהקופסה טבעת אירוסין יוקרתית ומעוצבת, היא בטוח תסכים. טבעות אירוסין יוקרתיות מספקות את האפקט המושלם. לפיכך, טבעות אירוסין מעוצבות מספקות את המענה המלא כאשר רוצים להציע את ההצעה המרגשת.

איזו טבעת תעניק לה?

טבעות אירוסין יוקרתיות ומעוצבות מגיעות בשלל של סוגים ועיצובים. עליכם לבחור את הטבעת המושלמת על מנת להרשים אותה. אצלנו תמצאו מבחר עשיר של טבעות אירוסין ברמה הגבוה ביותר. אלה רק כמה מבין סוגי הטבעות שכדאי להכיר:

  • טבעות אירוסין קלאסיות – אם אתם זוג של פעם, כדאי לבחון טבעות אירוסין קלאסיות להצעת הנישואין המושלמת. טבעות אלה מגיעות בעיצוב מקורי המזכיר מעט תקופות קדומות. לדוגמה, תוכלו להיתקל בטבעות בעלות יהלום בחיתוך מרקיזה בעל צורת הירח. צורת חיתוך זו מזכירה טבעות של בני אצולה בתקופת ההשכלה. טבעות אירוסין קלאסיות מספקות מענה לבני זוג שרוצים לחזור אל העבר.
  • טבעות אירוסין עדינות – אם האישה שלכם אוהבת תכשיטים עדינים ולא בולטים במיוחד, טבעות אירוסין עדינות יעשו את העבודה. טבעות אלה עשויות בדרך כלל מזהב לבן, המתאים ליהלום הלבן או לאבני חן אחרות כמו אבני ספיר.
  • טבעות אירוסין 1 קראט – טבעות אירוסין 1 קראט הן טבעות יוקרתיות ואיכותיות במיוחד. טבעות אלה עשויות משני חלקים: טבעת אשר עשויה מזהב לבן או צהוב לפי בחירה וכן יהלום המשובץ בטוב טעם. כל אישה יותר מתשמח לקבל טבעת אירוסין יוקרתית של 1 קראט, כך שאם רוצים ללכת על בטוח – טבעות אירוסין 1 קראט הן התשובה.

אז איך בוחרים בסופו של דבר את הטבעת המתאימה?

אז איך בוחרים טבעות אירוסין מעוצבות כשיש כל כך הרבה סוגים: טבעות אירוסין עדינות, טבעות אירוסין קלאסיות ועוד? ובכן, טבעות אירוסין מעוצבות – המדריך המלא יעזור לכם למצוא את הטבעת שאתם מחפשים. כמובן, כאשר בוחרים טבעת, ישנם כמה דברים שיש להביא בחשבון. אחד הדברים המשמעותיים יותר הוא הטעם האישי של האישה שלכם, הכלה המיועדת. האם מדובר באישה הנחבאת אל הכלים? אם כן, טבעת עדינה העשויה מזהב לבן ואולי יהלום קטן תתאים לה במיוחד.

מצד שני, אם הכלה המיועדת שלכם היא אישה מוחצנת שאוהבת חוויות ומסיבות, טבעת העשויה מזהב צהוב ועליה יהלום נוצץ תתאים לה יותר. כמובן, כדאי לבחון את העיצוב של הטבעת. האם היא כוללת יהלום אחד או כמה יהלומים קטנים? לפעמים לטבעת אין יהלום כלל, אך יש לה צורה מרהיבה ומושכת ועיצוב ייחודי שעדיין לא ראיתם. ולבסוף, אם אתם מתלבטים, אנשי מקצוע העסוקים בתחום הטבעות והיהלומים ישמחו לעזור לכם.