ירידה במשקל לאחר הלידה

האם את אמא טרייה ורוצה להתחיל לשרוף שומן לאחר הלידה? הרצון שלך לאבד את המטען העודף לאחר הלידה עשוי לנבוע מכך שייתכן שגופך השתנה והדמות שלך כעת קצת יותר כבדה משהיתה לפני ההריון. הלידה של ילד ברחם במשך תשעה חודשים יכולה לגרום לאישה לעבור הרבה שינויים דרסטיים וחלק מהתוצאות האלה אולי עדינות או לא ברורות לעין.

עם זאת, ללידה יכולות להיות השלכות אחרות, כלומר עור נוסף ואולי עלייה במשקל שהיא יותר ממה שהתמקחתם. נסה קודם כל לאבד את שומן התינוק ולאחר מכן אם ביצוע תוכנית כושר יהיה השלב הבא, בקרוב תהיה במצב טוב.

כדי להתחיל לאבד את שומן התינוק, בנה את כמות הקלוריות שאתה צריך ביום לפי משקל התינוק. שמור יומן מזון, מבוקש על ידי רוב האמהות. זה יעזור לך לעקוב אחר המזונות שאתה צורך. שמור על רמת קלוריות יציבה ברמות 1200 ו 1500, בהתאם למשקל. התחל בספירת קלוריות ובבוא הזמן תהיה לך תחושה לגבי כמות הקלוריות שאתה לוקח מספיק כדי לשמור על משקל גופך.

מלבד צריכת תזונה מאוזנת חשוב גם לעסוק בתוכנית אימון. התחל נמוך והגדל בהדרגה את רמת האימון שאתה עוסק בו. עשה אימון הכולל פעילות לב וכלי דם וכולל גם קצת אימוני התנגדות. הקפד להתייעץ עם הרופא שלך תחילה.

אם אתה צונח כוס מים בזמן שאתה מנסה לאבד את שומן התינוק, ייתכן שתרצה לעצור לרגע רק כי אתה עומד להגיע לרמה חשובה של פעילות האימון שלך, בין אם היא מוגברת, או ההבדל בין רמות מאמץ מינימליות ומלאות. הגוף הוא מערכת מורכבת שבה כל גורם תורם לתפקוד יעיל של האחרים.

כאשר אתה עובר את שלבי האימון השונים, הכוללים את תקופת החימום, הפעילות עצמה ותקופת ההתקררות, ולגוף שלך בהחלט תהיה מספיק אספקה ​​של גליקוגן במאגרי הגליקוגן שלו. גליקוגן הוא מקור האנרגיה המוכן לגוף לפעילות בעצימות גבוהה. זהו חלק בסיסי בפעילות אירובית.

ברגע שהגוף מתחיל להיעזר בכמות ניכרת של גליקוגן, הגוף נכנס למחזור משוב. קצב פעימות הלב שלך עולה בהדרגה, מה שמעיד שהגוף שלך מסתמך על הגליקוגן. לאחר כעשר דקות של פעילות מתמשכת, מאגרי הגליקוגן שלך יופסקו.

רק לאדם ממוצע, כ -60% -70% מסך ההוצאה האנרגטית שלך יכולים להיות אחראים למטבוליזם של פחמימות. מאגרי הגליקוגן שלך מהווים כ- 60% -70% מזה. עם זאת, מכיוון שלנשים יש גליקוגן פחות זמין באופן טבעי מאשר לגברים, בדרך כלל יש לה עתודה קטנה יותר.

במהלך המחצית הראשונה של ההריון ועד חודש לאחר הלידה, רוב מאגרי הגליקוגן של נשים מתמלאים בגליקוגן מהשומן המאוחסן. לאחר ההריון, רוב האימהות מחלקות מחדש את עתודות הגליקוגן האלה לתינוק שלהן. משקל הגוף העיקרי שלהם הוא לעתים קרובות פחות, ולרוב לוקח להם אותו זמן לצרוך אותו.

כמות הקלוריות שאתה שורף תלויה גם בהרכב הגוף שלך. זה מסווג לשתי משמרות: פחמימות איטיות ופחמימות מהירות. פחמימות איטיות כוללות מזונות כמו מפגש מרכזי, תירס, פסטה, אורז חום, טורטיה, דגנים, תפוחי אדמה אפויים וכו ‘.

מצד שני, פחמימות מהירות כוללות מזונות כמו צלעות בשר חזיר, בשר אדום, פירות, ירקות (ענבים, תפוזים, בננות), תפוחי אדמה אפויים (עם פחות תבלין), שיבולת שועל, חיטה מגורדת, כדורגל וכו ‘. לא ניתן היה להשתמש בקלוריות ממזונות אלה באופן מיידי בשל המבנה המורכב של המזון.

היעילות הגבוהה של חילוף החומרים בגליקוגן מתייחסת לתהליך שבו נחסכת אנרגיה. פחמימות בצורה המהירה נספגות במהירות בדם. ניצול גופני זה קורה מהר יותר מזה במניפולציה האיטית של הפחמימות. לפיכך, תהליך שריפת הקלוריות הגבוהה מהיר יותר.

לאחר מכן יש לבצע שלב התאוששות. עד הזמן שהגוף יכול לסבול ללא אימון, לא תוכל להשיג מסת שריר רזה. במהלך שלב זה, יש לבצע גם את אימון הכוח כדי להגדיל את כוח השרירים הכולל.