בעולם המודרני והמתקדם מבחינה טכנולוגית ודיגיטלית שאנו חיים בו כיום, יש ביקוש הולך וגובר להכשרת מומחי סייבר. על אף שהמציאות הדיגיטלית המתקדמת שאנו חיים בה הופכת את החיים של כל אדם ובוודאי של בעלי עסקים וארגונים לקלים, יעילים ונוחים יותר, הרי שיש בהם גם חסרונות שכן, העובדה שכל הפעילות העסקית או הארגונית של עסקים וארגונים כיום מתבססת על מחשוב ואינטרנט, הרי שאפשרויות הפריצה למערכות ממוחשבות של עסקים והפגיעה בהן על ידי פושעי סייבר היא גבוהה מאוד. החשיפה למידע הגדול באינטרנט היא חיובית, אך היא גם יכולה להעניק לאנשים שמעוניינים להרוויח כסף, כבוד או מעמד על חשבון אחרים, מידע רב הנוגע לתחום פריצות דיגיטליות. בשל כך, כיום כל ארגון זקוק למומחי סייבר שינטרלו עד כמה שניתן את האיום של פריצה למערכות של העסק וכן, ידעו כיצד לפעול בזמן אמת במקרה של פריצה מעין זאת. אם תחום לוחמת סייבר מרתק אתכם  ואתם מעוניינים לעסוק בו, כדאי שתלמדו אותו במקום הטוב ביותר הלא הוא: מכללת קרנליוס.

למה דווקא מכללת קרנליוס?

מכללת קרנליוס שמים דגש רב ומשמעותי על יישומיות המידע. הסטודנטים במכללה נחשפים למגוון רחב ומשמעות מאוד של נושאי לימוד שיטות הגנה ומתקפה שקיימות כיום בעולם הסייבר. מעבר לכך, הסטודנטים מתנסים בכלים שממחישים בצורה הטובה והמדויקת ביותר את כל מה שמתרחש בעולם האמיתי ועל כן הם יעסקו בתחום בתום הלימודים בצורה הטובה ביותר.

במכללת קרנליוס, שמים דגש וחשיבות רבה על הקשה לשטח. עולם המחשוב הולך ומתפתח כיום ובהתאם לכך, פושעי סייבר הופכים להיות מתוחכמים יותר ויותר. כל מומחה בתחום הסייבר חייב להגיע מוכן ללוחמה המדוברת עם הידע העכשווי והמעודכן ביותר בתחום. מומחה שמגיע עם ידע רחב ומשמעותי, אך  ישן  ולא אקטואלי, לא באמת יצליח להתמודד עם האתגרים שעומדים על הפרק. במכללת קרנליוס שמים דגש רב על הקשבה לצרכים של שוק הסייבר ועל התאמת נושאי הלימוד בקורסים בהתאם לצרכים המדוברים.

מעבר לכך, במכללה ניתן למצוא את המורים הטובים ביותר. לכל המורים במכללה יש ניסיון מעשי משמעותי בתחום ובד בבד, יחס אנושי גבוה מאוד וכל זה בכדי שהסטודנטים בסופו של דבר יקבלו את כל המידע והכלים הנחוצים להם לצורך עיסוק בתחום. במכללה עוסקים כל הזמן בהתחדשות ובעדכון של מידע נוכחי והדבר בא לידי ביטוי בכתיבת תרגילים, סימולטורים, אמצעי הכוונה  וספרות, אשר כולם הופכים יחד את הלמידה במכללה לפרקטית ורלוונטית.

מכללת קרנליוס להכשרת מומחי סייבר טובים ומובילים בעולם כולו

המטרה שמכללת קרנליוס שמה לנגד עיניה היא  להכשיר מומחי סייבר מובילים. המכללה מתמקדת בהיבט המעשי ותלמיד אשר ישקיע במהלך ההכשרה ויביא לידי ביטוי את היכולות השונות שלו, יצליח להשתלב בצורה הטובה ביותר בשוק העבודה לאחר מכן. לימודים במכללה המדוברת יעניקו לכם נקודת פתיחה טובה מאוד ויתרון ניכר על כלל המתחרים שלכם בתחום.

 במכללה ניתן למצוא קורסים שונים אשר יאפשרו לכל תלמיד להשתלב במשרה כלשהי בתחום בסיום הלימודים.  חשוב מאוד לבחור בקורס הנכון על מנת להשתלב בעבודה המתאימה לכם ביותר בסופו של תהליך למידה.

נתונים נוספים אודות מכללת קרנליוס

כל הקורסים של המכללה מקבלים פיקוח מלא על ידי משרד העבודה, לכל קורס יש 5 שנוות אחראיות, 70 אחוזים מהלימודים הם פרקטיים ומעשיים במעבדות המתקדמות ביותר בעולם. המכללה מציעה גם שיעורים מוקלטים על מנת לסייע לכל תלמיד שהפסיד חומר בשל כל סיבה שהיא להשלים אותו בצורה הטובה ביותר. למכללה יש 3 תעודות לאומיות ובינלאומיות, כיתות הלימוד מכילות 18 תלמידים בלבד לכל כיתה והמכללה מציעה סימולטור ייחודי לתרגול מצבי אמת. ניתן למצוא במכללה את המרצים הטובים ביותר בתחום ומה שחשוב הוא שבתום הלימודים יסייעו לכם למצוא עבודה בתחום על ידי סיוע בכתיבת קורות החיים, הכנה לקראת ראיונות עבודה ועוד.

לאתר החברה – https://www.kernelios.com/he/

קרדיט תמונה FREEPIK