כאשר אנו הולכים ברחוב בכל שעה של היום, אנו רוצים להרגיש בטוחים ומוגנים. אך למרבה הצער, זה לא תמיד כך. כשאנו מתעדכנים בחדשות, אנו מבחינים לא פעם במקרי אלימות שמתרחשים לא רק בשעות הקטנות של הלילה, אלא במהלך היום. למרבה הצער, אין לנו ברירה אלא להצטייד בנשק להגנה עצמית דוגמת שוקר חשמלי, או בשמו האחר אקדח הלם. נוכל לשאת את השוקר הקומקטי לכל מקום, בתקווה שלא נצטרך להשתמש בו באמת.

כל מה שרציתם לדעת על שוקר חשמלי

משום מה השוקר החשמלי נשמע לנו ככלי נשק מסוכן יותר מגז פלפל, ולכן אנשים רבים מעדיפים את גז הפלפל על פני אקדח הלם. אולי המקור הוא סרטי מתח שונים שבהם מראים כיצד הגיבור הראשי מחסל את אויביו עם שוקר חשמלי ומחשמל אותם עד שהם מאבדים הכרה. למעשה, השוקר החשמלי הוא הרבה פחות מכך. המטרה העיקרית שלו היא לעכב את התוקף עד שתספיקו לברוח. הוא מיועד להגנה עצמית בלבד, ואינו נחשב לנשק קטלני. כל מה שהשוקר עושה או לשלוח פולסים של חשמל לצורך ניטרול התוקף או התוקפים. כל אחד יכול לרכוש את השוקר, רק חשוב לדעת שהוא פועל על סוללה ויש לדאוג להטעין אותה לפני שאתם יוצאים מהבית. השוקר החשמלי הוא נשק אמין במקרה של תקיפה, הוא מאפשר לנו לפעול במהירות, לברוח ולהזעיק עזרה.

מה כדאי להביא בחשבון כאשר קונים שוקר חשמלי?

אז אתם מעוניינים להרגיש בטוחים יותר ברחוב ולרכוש שוקר חשמלי להגנה עצמית . כעת, קיימים כמה דברים משמעותיים שיש לתת עליהם את הדעת בעת בחירת השוקר. ראשית, יש צורך לבחור את השוקר החשמלי בהתאם לעוצמת הוולט. פעמים רבות אקדח הלם פועל על גבי עורך חשוף, אך במהלך התקיפה אין לכם תמיד גישה אליו. לפיכך, כדאי לרכוש שוקר אשר יכול לשלוח פולסים בעוצמה גבוהה יחסית, כך שהוא יכול לחדור גם דרך חולצה או מכנסי ג’ינס. שנית, מומלץ לרכוש שוקר המשמיע צליל לפני ההפעלה. תוקפים רבים מכירים את הצליל של השוקר, כך שהם עשויים לברוח לפני שתספיקו להפעיל את השוקר. ולבסוף, מכיוון שמדובר בנשק להגנה עצמית, חשוב לבחור בנשק קטן ומתאים לנשיאה.

ולקראת סיום, יש עוד דבר חשוב אחד שכדאי לדעת. אף על פי שהשוקר החשמלי אינו נשק קטלני, השימוש בו מותר רק לזמן אמת. לא מדובר בנשק שהוא משחק לילדים ואסור בהחלט להפעילו לחינם. לפני הרכישה, מומלץ לצפות בסרטונים ולקבל הדרכה מסודרת לגבי השימוש בכלי נשק זה.

קרדיט תמונה FREEPIK