ביטוח רכב הוא מאוד חשוב, למרות שאנשים מסוימים יכולים לקחת את זה כמובן מאליו ולחשוב שהם יכולים לחסוך קצת כסף על ידי כך שאין להם את זה עבור הרכב שלהם. אמנם זה נכון על פני השטח, אך כאשר קורה משהו שדורש שיש לך את הביטוח, תגלו שזה לא קל לטעון כפי שחשבתם. במקרים רבים זה בגלל שחברת הביטוח ציפתה שתתבעו וזו הסיבה שהפרמיות נמוכות מלכתחילה.

אם אתה נהג שעבר הרבה תאונות בעבר תגלה שדמי הביטוח גבוהים בהרבה. אם אתה חדש בנהיגה ונוטה לתאונות סכום ביטוח הרכב שתזדקק לו יהיה גבוה. עם זאת, אם יש לך שיא נהיגה נקי אז המחיר שאתה עומד לשלם יהיה נמוך יותר.

כאשר אתה מתכוון לרכוש ביטוח רכב, יהיה עליך לוודא שאתה מתייעץ עם מספר חברות כדי לראות מה הן מציעות ואת החבילות שיש להן. בדוק את החברה עצמה באופן זה תוכל לדעת אם הם יתקשו להגיש תביעה, אך תוכל לעשות זאת גם עם חברת הביטוח הקיימת שלך הנמצאת באתר חברת הביטוח.

למעשה, עדיף ללכת ולבדוק את מצב הביטוח שלך מבעוד מועד על מנת לדעת למה לצפות במקרה של תאונה. רוב האנשים לא יודעים שתאונה יכולה להעלות את דמי הביטוח שלך, לכן תרצה להיות מוכן למקרה שזה יקרה לך.

אם אתה חושש להעלות את דמי הביטוח לרכב בגלל התאונה אז תחשוב על הצעת מחיר לביטוח מקוון כדי לראות מה יהיו הפרמיות שלך. זה צריך להיעשות לפני שתאונות אכן מתרחשות על מנת להימנע מניסיון להתמודד עם אלה לאחר מכן. אם אין לך תאונה ברשומה אתה אמור להיות מסוגל לקבל פרמיה נמוכה יותר.

חברות ביטוח רבות יתאימו מחדש את התעריפים שלהן לאחר פרק זמן מסוים על מנת להתחרות מול חברות ביטוח אחרות. הם יורידו את דמי הביטוח שלך אם אין לך תאונות או כרטיסים. ברגע שהנקודות יגיעו תהיה לך פרמיה גבוהה יותר לשלם אבל לפחות יהיה לך ביטוח שהצלחת לקבל את אותו הכיסוי במחיר נמוך יותר, או במצב טוב יותר, ויותר טוב כיוון שקנית במחיר טוב על הביטוח שלך.

גיל הנהג (נהג צעיר מול נהג וותיק)

גורמים כמו גילך, מגדרך ומצבך המשפחתי ישפיעו על מחיר דמי הביטוח שלך. חברת הביטוח הולכת להתאים את התעריפים שלהם בהתאם והגורמים הללו אינם משלכם.

סוג הרכב (בביטוח מקיף לרכבי יוקרה)

הרכב שלך הוא אחד הגורמים המשפיעים מאוד על פרמיית הביטוח שלך. גיל הרכב שלך הוא גורם קובע. ככל שהרכב שלך יהיה מבוגר יותר הוא יעלה לך יותר כדי לבטח אותו. כמו כן, סוג הרכב שיש לך יקבע את גובה הפרמיה שלך. על מנת לחסוך כסף על הפרמיה שלך, שדרג לאחור למכונית קטנה וקומפקטית או מעבר לאחריות, אם יש ברשותך רכב מעל 10 שנים.

מערכת מיגון תאונות ומערכת מיגון גניבות 

תוכל לעדכן את חברת הביטוח שלך בערך בזמן התקנת רכב חדש או הסרת רכב ישן מהפוליסה שלך. זה צריך להיעשות הרבה לפני שתקבע את המדיניות המתוזמנת הבאה שלך. תינתן תיבת סימון בפוליסה החדשה שתאפשר לך להסיר את הרכב מהפוליסה הנוכחית שלך. תצטרך לשלם פרמיה חדשה עבור הרכב ותראה את החיסכון שלך משתקף בסכום הפרמיה הסופי שלך.

כאשר תוסר מהפוליסה, חברת הביטוח תמסור לך הודעה כלשהי. זה יאפשר לך להעביר את החדשות לחברת הביטוח הקיימת שלך. הם עשויים לבטל את פוליסתך בשל אי תשלום או אפילו בגין משהו במרחב. זה נמנע.

אם תבחר את ההשתתפות העצמית הגבוהה יותר בפוליסת ביטוח הרכב שלך, עשויה להיות קנס בגין כך. זה נמנע.

כאשר אתם מחפשים ביטוח רכב הדרכים לעיל יעזרו לכם לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים ולרצונות שלכם.

הוספת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *