ההחלטה להציע נישואין היא בהחלט מרגשת וטומנת בחובה שינוי משמעותי במערכת היחסים שלכם. לכן, אם מדובר על משהו של פעם בחיים, חשוב להשקיע בהצעה יוצאת דופן ולתכנן בקפידה כל שלב ושלב החל מבחירת לוקיישן ועד התפאורה. אז כמובן שיש להתחיל בבחירת טבעת נישואין התאפיינת או אופייה של בת הזוג, אבל לוקיישן הוא בהחלט המשימה הבאה שלכם. ארזנו לכם כמה אפשרויות מדליקות, כך שנותר לכם רק לבחור.  

הצעת נישואין במועדון או בר

הכי כיף לחוות את ההצעה עם חברים. דמיינו בר עמוס, פתאום המוזיקה תתחלש, יקראו לכם לעלות לבמה או לעמדה מרכזית, תקראו במיקרופון לאהובתכם, ברקע יתנגן שיר רומנטי ומול כל החברים תכרעו ברך ותציעו לה נישואין. לגמרי מושלם! כמובן שחברים יתרמו רבות לחגיגה שתמשך עד אור הבוקר עם אלכוהול שיישפך כמו מים.

הצעה סולידית במסעדה רומנטית 

הצעת נישואים במסעדה היא רומנטית ומתאימה למי שמחפש אינטימיות. כמובן שיש לבחור מסעדה טובה ויוקרתית, כאש המיקום שלה הוא בהחלט חשוב ולכן בחרו מסעדה השוכנת ליד הים, או בנוף פסטורלי – האווירה לגמרי תעשה את העבודה. בכל מקרה, זכרו להזמין מקומות מראש ולהודיע למארחת שמדובר בהצעת נישואין, מסעדות יוקרתיות מן הסתם יקצו לכם מקום מיוחד ורומנטי עבור ההצעה המרגשת.

בבית עם ארוחת שף 

אין כמו להישאר בבית בסביבה הטבעית, אבל עליכם למצוא חוויה מדליקה כדי להעצים את ההצעה. האפשרות להזמין שף פרטי הביתה היא לגמרי מיוחדת ומפנקת בהחלט. חשוב מאוד לקשט את באווירה רומנטית כדי להיכנס לאווירה במיוחדת. במה לקשט? ורדים, בלונים, נרות ושוקולדים. וכמובן שימו מוזיקה טובה ורומנטית להשלמת החוויה.

בהפלגה רומנטית

בלב ים רק אתם, בת זוגכם והטבעת מפליגים ללא נודע. קול הגלים המתנפצים והבריזה של הים בהחלט תורמים רבות לאווירה הרומנטית ותאפשר לכם לקחת פסק זמן מהחיים ופשוט ליהנות מחוויה קסומה. תוכלו כמובן להכין שלט יפה “התנשאי לי” עם השמות שלכם ותאריך ההצעה כדי שתיהנו מתמונות מגניבות.

בטיסה בשמי הארץ

טיסה בשמי הארץ מאפשרת לכם לקחת את האהבה שלכם הכי גבוה שאפשר. אכן זאת חוויה יוצאת דופן, הרי לא כל יום יוצא לכם לטוס בשמי הארץ ולראות נופים מרהיבים מלמעלה. תוכלו לשלב את החוויה עם ארוחה קלה במטוס, עם כוס יין משובח ואפילו עם שלט מתנוסס “התנשאי לי” – היא בטוח לא תסרב. חשוב כמובן להסריט את החוויה.